„Digitaliada“ – tai programa, pagal kurią remiamas skaitmeninis švietimas Rumunijoje ir skatinama naudoti alternatyvius darbo metodus klasėje siekiant pagerinti mokinių mokymosi rezultatus ir jų integraciją. Programa „Digitaliada“ yra Rumunijos skaitmeninio švietimo lyderė, turinti 4 metų patirtį, įgytą įgyvendinant skaitmeninius metodus mokymo ir mokymosi vertinimo procese klasėje.
 

„Digitaliada“ mokymosi internetu ir testavimo svetainė

Tai nemokama mokymosi valdymo sistema, suteikianti naudotojams nemokamą prieigą prie specialių testų, namų darbų, vaizdo konferencijų ir veiklos ataskaitų modulių. Iniciatyva „Digitaliada“ padėjo mokytojams pereiti prie nuotolinio mokymosi, susipažindino su sistema ir skaitmeninių metodų naudojimu.

„Digitaliada“ mokymosi internetu ir testavimo svetainė yra rumunų kalba, ji nemokama ir gali būti naudojama naudojant bet kokios rūšies įrangą. Šiuo metu jau yra daugiau kaip 150 pamokų ir 1200 pratybų ir problemų matematikos srityje, o turinys nuolat plečiamas. Be to, testų bibliotekoje mokytojai, tėvai ir studentai gali naudoti daugiau kaip 1000 testų įvairiems dalykams – visą mokytojų sukurtą medžiagą. Platformoje taip pat siūlomas nemokamas vaizdo konferencijų modulis, naudingas organizuojant internetinius kursus. Nemokami internetiniai seminarai, skirti platformai „Mokymasis internetu ir testavimas“, tęsėsi visus 2020–2021 mokslo metus.

Siekdamas parengti studentus ateities galimybėms, Orange fondas iki šiol investavo 2,6 milijono eurų į penkis „Digitaliada“ renginius.

Training Offer Details

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/1701
Digital technology / specialisation
Digital skills
Geographic scope
Rumunija
Target language
Romanian
Typology of training opportunties
Service learning
Learning activity
educational programme
Effort
Part time light
Is the certificate / credential free
Taip
Is this course free
Taip
Organization
Industry - field of education and training
Information and Communication Technologies (ICTs) not further defined
Software and applications development and analysis
Target audience
Digital skills in education.
Digital skill level
Basic
Intermediate
Assessment type
Online
Type of initiative
National initiative
Training duration
Multiple years
Self-paced course
Yes