2023-01-30
  Apie Šį kursą parengė Mičigano universitetas, kurio tikslas – įdiegti kai kurias pagrindines technologines judumo naujoves. Besimokantieji taikys įvairias socialinių mokslų koncepcijas, idant suprastų galimą šių technologijų socialinį poveikį. Kursų tikslas – paskatinti numatyti saugesnį, švaresnį ir teisingesnį ateities judumą. Besimokantieji nagrinės technologinę pažangą, taip pat elektrifikacijos ir automatizavimo socialinį ir ekonominį bei politinį poveikį. Šių kursų turinys buvo sukurtas bendradarbiaujant su Siemens ir grindžiamas pokalbiais bei paskaitomis. Mokymo planas Nors kursų
  2023-01-30
  „Meta“ siūlo „Coursera“ kursus naudotojų patirties (UX) mokslinius tyrimus ir dizaino bei naudotojo sąsajos (UI) pagrindus. Besimokantieji galės atpažinti, kas lemia sėkmingą UX/UI, ir įvertinti esamas sąsajas, kad būtų užtikrintas projekto nuoseklumas ir kokybė. Be to, šie kursai yra daugelio programų, kurias besimokantieji gali tęsti, kad gautų profesinius pažymėjimus, dalis.
  2023-01-30
  „EIT Digital“ siūlo vieną savaitę trunkančią vasaros mokyklos programą, kurioje daugiausia dėmesio skiriama kvantinei kompiuterijai ir informacijai. Dalyviai įgis žinių įvairiomis kvantinėmis temomis ir sužinos, kaip šias technologijas galima paversti verslu. Ši vienos savaitės trukmės programa vyks Nicoje ir yra tinkama visiems, net jei dalyvis neturi kvantinės fizikos ir skaičiavimo patirties.
  2023-01-30
  Kvantinė informacija yra kvantinės kompiuterijos pagrindas: sužinokite, kaip ji matematiškai vaizduojama kvantinėmis grandinėmis ir kaip ji jose tvarkoma.
  2022-12-15
  ES akademija - tai ES priklausantis internetinis centras, kuriame žmonėms, dirbantiems su jo veiklos sritimi susijusį darbą, suteikiama žinių iš pirmų lūpų, aukščiausios kokybės mokymo priemonių ir neįkainojamų įžvalgų. Siekiama, kad jiems būtų lengviau suprasti ir sėkmingai įgyvendinti ES politiką įvairiose srityse. ES akademijos tikslas - pasiūlyti pažangią ir įkvepiančią mokymosi aplinką, kuri gali paskatinti ir pagerinti žinių ES temomis taikymo kokybę, nesudėtingai, sumaniai ir motyvuojančiai. Skaitmeniniai įgūdžiai ir skaitmeninė transformacija ES akademijoje ES akademijos kataloge yra