Daiktų interneto ir skaitmeninės interaktyvios išmaniosios erdvės EIT skaitmeninės vasaros mokykla

2023-03-28

Plintant ir tobulėjant daiktų internetui (IoT), mūsų aplinkoje atsiranda vis daugiau skaitmeninių įrenginių, kurie įsipina į mūsų fizinę erdvę ir objektus. Dabartinės tendencijos ir prognozės rodo, kad iki 2030 m. pasaulyje bus naudojama apie 50 mlrd. daiktų interneto įrenginių. Kuriant šį tarpusavyje susietą daiktų tinklą, mūsų erdvės tampa "išmanios", nes reaguoja ir prisitaiko prie įvairių veiksnių, todėl atsiranda naujų interaktyvių programų ir gerėja gyvenimo kokybė įvairiose srityse.

Ši EIT Skaitmeninės vasaros mokyklos programa vyks 2023 m. liepos 10-21 d. Milane, Italijoje. Ji bus dėstoma anglų kalba, derinant paskaitas, atvejų analizės pristatymus, demonstracijas realiose išmaniosiose erdvėse, įrengtose Milano politechnikos mokykloje, pramonės įmonėse ir gydymo centruose. Be to, dalyviai taip pat turės dirbti kartu kurdami projektus ir planuodami verslą, taip pat dalyvaus komandos formavimo veikloje. Preliminarus 12 dienų trukmės programos tvarkaraštis.

Šioje programoje gali dalyvauti jaunieji specialistai, taip pat bakalauro magistrantūros studentai, besidomintys besiformuojančiomis skaitmeninėmis technologijomis ir jų naudojimu verslo tikslais. Šia programa siekiama suteikti jiems galimybę tapti skaitmeninių interaktyvių pažangiųjų erdvių srities novatoriais - startuolių ar didesnių bendrovių projektuotojais, kūrėjais arba projektų vadovais. Pagal šią programą daugiausia dėmesio skiriama verslo inovacijoms ir verslumui, jai nereikia techninių ar programavimo žinių. 

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7975
Skaitmeninė technologija, specializacija
Daiktų internetas
Geografinė taikymo sritis - šalis
Italija
Tikslinė kalba
Anglų
Mokymo galimybių tipologija
Trumpa mokymosi programa
Mokymo veikla
edukacinė programa
Mokymosi pastangos
Full time
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Ne
Kursas nemokamai
Ne
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacines ir komunikacines technologijos (IKT) apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Pristatymas
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Mokymo trukmė
Iki 4 sav.
Savarankiškas kursas
No