EIT skaitmeninės vasaros mokyklos kursai „Skaitmeninė transformacija siekiant organizacinio atsparumo“

2023-03-15

Programa

Šia programa siekiama išnagrinėti, kaip perversmą sukeliančios IT technologijos, skirtos informacijos, judumo ir saugumo paslaugoms miestuose ir su miestais bendradarbiaujančiose organizacijose, gali būti pritaikytos esamuose valdymo metoduose. Vis dažniau organizacijos susiduria su iššūkiais, susijusiais su naujų administracinių ir veiklos procedūrų, kurias sukelia pažangiosios IT technologijos, priėmimu ir pritaikymu. Todėl jos tampa dar didesne problema, kai pokyčiai yra nuolatiniai ir spartėjantys, ypač kai organizacijos nėra pakankamai lanksčios, kad išgyventų tokiomis besikeičiančiomis sąlygomis.

Šios EIT Skaitmeninės vasaros mokyklos programoje dalyviai bus mokomi, kaip analizuoti darbo procesus ir organizavimą, taip pat kaip galima kurti naujus darbo metodus taikant interaktyvų projektavimo procesą, pasitelkiant verslumo ir dalyvaujamojo pobūdžio veiksmus ir eksperimentus. Šios programos metu dalyviai lankysis įvairiose organizacijose ir ims interviu iš įvairių suinteresuotųjų šalių. Atlikdami šias užduotis, dalyviai pasitelkę skaitmenines technologijas turės sukurti scenarijus ir sprendimus, kurie padėtų spręsti suinteresuotųjų šalių nurodytas problemas.

Galutiniai nustatytų problemų sprendimai bus pateikti kaip pasiūlymai eksperimentams, kuriuos galėtų atlikti dalyvaujančios organizacijos. Taigi studentai pateiks ne verslo projektą, o labiau strateginį skaitmeninės transformacijos taikymo pasirinktoje organizacijoje planą.

Pasibaigus vasaros mokyklai bus surengtas visų dalyvaujančių organizacijų ir studentų pasimatymas, kurio tikslas - užtikrinti, kad jų bendradarbiavimas tęstųsi ir pasibaigus vasaros mokyklai.

Ši EIT skaitmeninės vasaros mokyklos programa vyks 2023 m. liepos 10-21 d. Liublianoje, Slovėnijoje. Paraiškos priimamos iki 2023 m. birželio 1 d.

Apie EIT skaitmeninės vasaros mokyklą

EIT skaitmeninės vasaros mokyklos programose gali dalyvauti bakalauro ir magistrantūros studentai, jauni specialistai ir kiti asmenys, norintys gilintis į naujas skaitmenines technologijas. EIT Skaitmeninės vasaros mokyklos programose laukiami visų išsilavinimų atstovai.

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7695
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Slovėnija
Tikslinė kalba
Anglų
Mokymo galimybių tipologija
Trumpa mokymosi programa
Mokymo veikla
klasės kursinis darbas
Mokymosi pastangos
Full time
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Ne
Kursas nemokamai
Ne
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Informacinės ir komunikacinės technologijos neklasifikuojami kitur
Informacines ir komunikacines technologijos (IKT) apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Vertinimo tipas
Pristatymas
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Mokymo trukmė
Iki 4 sav.
Savarankiškas kursas
No