Nemokami skaitmeninių įgūdžių tobulinimo kursai Baltijos šalyse

2023-03-31
Baltic internships

Nuo 2023 m. gegužės mėn. „ LIKTA “, naudodamasi „ Microsoft Philantropies“ finansine parama, pasiūlys naujus skaitmeninius kvalifikacijos kėlimo kursus, kad pagerintų darbuotojų kvalifikaciją ir padidintų veiksmingumą darbe ir kasdieniame gyvenime.

Finansinė parama suteikta projekto „Virtuali praktika Baltijos šalyse“ 3-iam etapui. Ankstesniame etape LIKTA, bendradarbiaudama su Latvijos universitetu ir partneriais Lietuvoje ir Estijoje, apmokė daugiau kaip 12000 kursų dalyvių iš visų Baltijos valstybių.

Šiame etape, kuris truks iki lapkričio, LIKTA visoms suinteresuotosioms šalims pateiks ankstesnio etapo kursų įrašus ir siūlys naujus kursus mokytis internetu, atlikti praktines užduotis vadovaujant instruktoriui ir užduoti rūpimus klausimus nuotolinių susitikimų ir konsultacijų metu.

Kursų temos

  • Duomenų analizė naudojant Power BI. Šiame kurse dalyviai įgyja duomenų tvarkymo, vizualizavimo ir analizės įgūdžių, kurie padės jiems veiksmingai naudoti duomenis bet kurioje srityje. Išklausę kursą dalyviai gebės atlikti dinaminę ir scenarijų analizę, kuri yra labai svarbi verslo aplinkoje. Kursas vyks internetu anglų kalba.
  • Įvadas į dirbtinį intelektą. Šiame kurse pradedantieji galės nesunkiai suprasti dirbtinį intelektą, jo taikymą, mašininį mokymąsi ir darbą su "Azure Machine Learning Designer". Kursas bus teikiamas internetu anglų kalba.
  • Dirbtinis intelektas pažengusiems. Šiame kurse dalyviai įgis išsamių žinių apie mašininį mokymąsi, duomenų apdorojimą mašininiam mokymuisi, mašininio mokymosi modelius ir jų efektyvumo vertinimą. Dalyviai, vadovaujami dėstytojo, spręs praktines užduotis ir galės sukurti savo veiklos rezultatais pagrįstą DI sprendimą. Kursas vyks internetu anglų kalba.

Anksčiau parengti kursai

  • Taikomųjų programų ir programų kūrimas. Taikomųjų programų, skirtų įmonės kasdieniams procesams supaprastinti ir automatizuoti, kad įmonė taptų veiksmingesnė ir sėkmingesnė, kūrimas. Kursai parengti anglų, latvių ir lietuvių kalbomis.
  • Duomenų analizė naudojant Power BI. Kursai rengiami anglų, latvių ir lietuvių kalbomis.
  • Python programavimas. Šis kursas skirtas tiems, kurie nori išmokti programuoti Python kalba, išmanyti duomenų tipus ir gebėti sukurti programas, sprendžiančias tam tikras problemas. Dalyviai išmoks rašyti, derinti, prižiūrėti ir dokumentuoti Python programavimo kodą.

Daugiau informacijos www.balticinternships.eu.

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/8077
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Estija
Latvija
Lietuva
Tikslinė kalba
Anglų
Latvių
Lietuvių
Mokymo galimybių tipologija
Kursai
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Siūlomos kvalifikacijos
Mokymų veikla
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Ne
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Mokymo trukmė
Iki 3 mėn.
Savarankiškas kursas
No