PCAP: programavimas „Python“

2023-03-15

Programavimo „Python“ kalba pagrindų kursą siūlo „Cisco Networking Academy“ bendradarbiaudama su OpenEDG Python institutu. Šis kursas skirtas pradedantiesiems, neturintiems ankstesnės programavimo patirties, ir juo siekiama suteikti studentams esminių įgūdžių, kad jie galėtų kurti paprastas programas.

Kurso metu mokiniai susipažins su programavimo pagrindais, įskaitant kintamuosius, duomenų tipus, valdymo struktūras, funkcijas ir failų apdorojimą. Jie taip pat susipažins su pagrindinėmis "Python" bibliotekomis, tokiomis kaip "NumPy", "Pandas" ir "Matplotlib", kurios naudojamos moksliniams skaičiavimams ir duomenų vizualizavimui.

Kursų programa

Kursas suskirstytas į keturis modulius, kuriuose yra keli skyriai, grindžiami ankstesniuose skyriuose išmoktomis sąvokomis.

Pirmajame modulyje mokiniai supažindinami su programavimo pagrindais ir "Python" sintakse. Mokiniai sužinos, kaip naudoti kintamuosius duomenims laikyti ir kaip naudoti valdymo struktūras, tokias kaip ciklai ir sąlyginiai teiginiai, kad būtų galima valdyti programos eigą.

Antrajame modulyje daugiausia dėmesio skiriama funkcijoms, kurios yra pagrindinė programavimo sąvoka. Mokiniai sužinos, kaip rašyti funkcijas, kad būtų galima uždaryti ir pakartotinai panaudoti kodą, ir kaip naudoti "Python" sistemoje integruotas funkcijas. Jie taip pat sužinos apie modulius, kurie yra iš anksto parašytos kodo bibliotekos, kurias galima importuoti ir naudoti programoje.

Trečiajame modulyje mokiniai sužinos, kaip "Python" priemonėmis dirbti su failais. Jie išmoks skaityti ir rašyti failus ir kaip valdyti failų duomenis naudojant "Python". Jie taip pat susipažins su objektinio programavimo pagrindais, t. y. programavimo paradigma, pagal kurią objektai naudojami realaus pasaulio esybėms atvaizduoti.

Paskutiniame modulyje aptariamos sudėtingesnės temos, pavyzdžiui, reguliariosios išraiškos, programavimas tinkle ir grafinės vartotojo sąsajos (GUI). Mokiniai sužinos, kaip naudoti reguliarias išraiškas teksto paieškai ir tvarkymui, kaip kurti tinklines programas, kurios bendrauja internetu, ir kaip kurti paprastas grafines sąsajas naudojant "Tkinter" biblioteką.

Kursas yra nemokamas, jį galima lankyti pasirinktu tempu, iš viso apie 75 darbo valandas.

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7655
Skaitmeninė technologija, specializacija
Programinė įranga
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Ne ES
Tikslinė kalba
Anglų
Mokymo galimybių tipologija
MAIK
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Ne
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Mokymo trukmė
Iki 4 sav.
Savarankiškas kursas
Yes