Skaitmeninė rinkodara kūrybinėms industrijoms (MAIK)

2023-03-15

Kursas "Skaitmeninė rinkodara kultūros organizacijoms" - tai MAIK kursas, parengtas pagal RECREATE projektą. Jei esate kultūros organizacija, siekianti padidinti savo skaitmeninį matomumą ir pritraukti daugiau lankytojų į savo ekspozicijas ir renginius, šis kursas skirtas būtent jums.

Šiuose visapusiškuose internetiniuose mokymuose išmoksite strategijų ir metodų, reikalingų veiksmingai reklamai jūsų kultūros organizacijai skaitmeniniame amžiuje. Nuo socialinės žiniasklaidos ir el. pašto rinkodaros iki optimizavimo paieškos sistemoms (SEO) ir reklamos internete - įgysite išsamų supratimą apie skaitmeninės rinkodaros aplinką ir kaip ją kuo geriau išnaudoti.

Šis kursas skirtas įvairaus dydžio ir tipo kultūros organizacijoms, įskaitant muziejus, galerijas, teatrus, festivalius ir kt. Nesvarbu, ar esate patyręs rinkodaros specialistas, norintis patobulinti savo įgūdžius, ar šios srities naujokas, turinys bus patrauklus ir informatyvus.

Kursų programa ir struktūra

Kultūros organizacijų skaitmeninės rinkodaros kursai suskirstyti į kelis modulius, kurių kiekvienas apima skirtingus skaitmeninės rinkodaros aspektus.

  • Įvadas į skaitmeninę rinkodarą: skaitmeninės rinkodaros aplinkos ir jos svarbos kultūros organizacijoms apžvalga.
  • Interneto svetainės optimizavimas: patarimai, kaip optimizuoti savo interneto svetainę, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų ir pagerintumėte paieškos sistemos reitingus.
  • Turinio rinkodara: įtikinamo turinio kūrimo ir platinimo strategijos, kad būtų galima įtraukti savo auditoriją ir kurti savo prekės ženklą.
  • Rinkodara socialiniuose tinkluose: kaip naudotis socialinių tinklų platformomis, pavyzdžiui, „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“, kad prisijungtumėte prie savo auditorijos ir reklamuotų savo kultūros organizaciją.
  • Rinkodara e. paštu : geriausia e. pašto naudojimo patirtis, kad galėtumėte palaikyti ryšį su savo auditorija ir reklamuoti savo renginius ir parodas.
  • Internetinė reklama: kaip naudotis mokamais reklamos kanalais, pvz., „Google Ads“ ir „Facebook Ads“, kad būtų galima orientuotis į jūsų auditoriją ir nukreipti duomenų srautą į jūsų interneto svetainę.

Kiekvienas modulis apima interaktyvią mokymosi veiklą ir testus, padedančius jums geriau suprasti medžiagą.

Išsami informacija apie kursus

Kultūros organizacijoms skirtas skaitmeninės rinkodaros kursas yra visiškai internetinis ir savarankiškas, todėl galite mokytis savo tempu ir pagal savo tvarkaraštį. Kursai rengiami anglų kalba ir juose gali dalyvauti kultūros organizacijos iš visos Europos Sąjungos.

Baigę kursą gausite skaitmeninį pažymėjimą, kad parodytumėte savo naujus skaitmeninės rinkodaros įgūdžius. Taip pat turėsite galimybę užmegzti ryšius su kitomis kultūros organizacijomis iš visos Europos ir pasidalyti savo patirtimi ir įžvalgomis.

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7719
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Tikslinė kalba
Anglų
Mokymo galimybių tipologija
MAIK
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Ne
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Marketingas ir reklama
Darbo organizavimas
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Mokymo trukmė
Iki 4 sav.
Savarankiškas kursas
Yes