Piliečių skaitmeninė akademija yra Graikijos skaitmeninės vyriausybės ministerijos iniciatyva, kuria siekiama suteikti visiems Graikijos piliečiams nemokamą prieigą prie kokybiškų skaitmeninio švietimo paslaugų.

Pagal šią iniciatyvą telkiama internetinė mokomoji medžiaga, prieinama nemokamai ir prieinama visiems piliečiams, norintiems tobulinti savo skaitmeninius gebėjimus. Šiuo metu vyriausybės platformoje galima pasinaudoti daugiau kaip 279 kursais bei įvairiomis skaitmeninių įgūdžių įsivertinimo priemonėmis. Švietimo turinį nemokamai siūlo organizacijos, turinčios pripažintą akademinį ir švietimo prestižą: Graikijos akademinės įstaigos, gerai žinomos tarptautinės bendrovės, bankų įstaigos, telekomunikacijų paslaugų teikėjai ir skaitmeninio švietimo organizacijos. Kursai skirti įgyti visų lygių skaitmeninius įgūdžius.

Piliečių skaitmeniniai įgūdžiai

  • Daugiau kaip 200 pagrindinių ir išsamesnių kursų, skirtų ir tiems, kuriems kasdieniame gyvenime reikia pagrindinių skaitmeninių įgūdžių, ir tiems, kurie nori dar labiau praturtinti savo žinias apie naujas technologijas.
  • Vartotojai gali pasirinkti kursų temą pagal savo interesus ir sunkumo lygį.

Darbo jėgos skaitmeniniai įgūdžiai

  • Darbo jėgai skirti kursai ir mokymo programos, pvz., „darbas iš namų“, „darbo prašymai“ ir kt. 

IRT specialistų skaitmeniniai įgūdžiai

  • Šios kategorijos kursai konkrečiai skirti informacinių technologijų (IT) sektoriaus specialistams, pavyzdžiui, dirbantiems pažangiausių dirbtinio intelekto, kibernetinio saugumo ir kitų technologijų srityje. 

Graikijos skaitmeninių piliečių akademija buvo įsteigta per COVID-19 pandemiją, taip pat siekiant reaguoti į nacionalinių apribojimų poveikį ir darbo jėgos bei švietimo perkėlimą. Tai dinamiška platforma - temų ir kursų skaičius ir toliau augs, apimdamas dar platesnius švietimo poreikius. Vis daugiau tiekėjų teiks mokomąjį turinį, todėl piliečiai galės plačiau naudotis Skaitmenine piliečių akademija.

Strategy Details

Biudžetas

Informacijos apie biudžetą nėra. 

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Graikija
Organizacija
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Tikslinė kalba
Graikų
Laiko juosta / planas
Priėmimas – nuo 2020 m. 2020 m. ir vėlesnio laikotarpio veiksmai.
Suinteresuotųjų šalių dalyvavimas

Iniciatyvą valdo Graikijos skaitmeninio valdymo ministerijos ekspertų grupė, bendradarbiaudama su Graikijos mokslininkais ir skaitmeninio švietimo ekspertais, taip pat tarptautiniais ekspertais. 

Iniciatyvos rūšis
Nacionalinė