„Supermamos“

2023-03-15

Kodėl tai yra geriausia patirtis?

Kodėl tai yra geriausia praktika?

"Supermamos" suteikia galimybę mamoms ( ir tėčiams, ir tiems, kurie nėra tėvai) plėtoti savo karjerą "Salesforce" ekosistemoje. Pasaulyje yra apie 45 mln. mamų, o technologijos yra sparčiausiai augantis sektorius, todėl "Supermamos" mato jų potencialą technologijų sektoriuje ir padeda joms kelti kvalifikaciją bei persikvalifikuoti "Salesforce" srityje, o tėvams padeda susirasti lanksčias, gerai apmokamas ir šeimos gyvenimą atitinkančias pareigas.

"Supermamos" yra pasaulinė įmonė, kuri dabar siūlo kursus ir mokymus trijuose žemynuose. Nuo 2016 m. ji padėjo daugiau nei 700 mamų ir tėčių iš daugiau nei 10 skirtingų šalių pradėti karjerą "Salesforce" arba ieškantiems kito kelio mokytis, kelti kvalifikaciją ar persikvalifikuoti "Salesforce" administravimo, rinkodaros debesies ir konsultavimo įgūdžių srityse.

Siūlomi nuotoliniai, visiškai virtualūs ir lanksčiai derinami su šeimos gyvenimu kursai puikiai tinka asmenims, kurie nori pakeisti karjerą, grįžta į darbą po atostogų arba ieško naujų įgūdžių, kuriuos galėtų įtraukti į gyvenimo aprašymą. Trumpai apžvelkite svarbiausius etapus:

Supermamos per savo darbo patirties projektus surengė daugiau nei 1 mln. svarų sterlingų nemokamų mokymų labdaros organizacijoms ir padėjo daugiau nei 200 įmonių įdarbinti geresnius specialistus.
Dabartinė misija - iki 2023 m. apmokyti 1000 mamų "Salesforce", kad jos galėtų pradėti naują, lanksčią "Salesforce" karjerą.

2018 m. "Supermamos" tapo Europos skaitmeninių įgūdžių apdovanojimų finalininke kategorijoje "Skaitmeniniai įgūdžiai mergaitėms ir moterims".

Kaip ji sudaryta?

Mokymas

    Pagrindinę dalį sudaro lankstūs virtualūs mokymo kursai, kurie palengvina mokymosi patirtį ir yra pritaikyti prie individualių galimybių.

Savarankiškas mokymasis

    Mokymosi veikla sustiprinama naudojant "Salesforce" internetinę mokymosi platformą "Trailhead", kuria galima naudotis lankstaus savarankiško mokymosi sesijose.

Praktinė patirtis

    Mokymo programoje "Salesforce Admin Course" suteikiama reali darbo patirtis, kuri palengvina praktinės patirties įgijimo procesą.

Mentorystė

    Kursų dėstytojai šių kursų metu, kartu su "Admin Course" savanoriais mentoriais kas savaitę konsultuos kursų dalyvius tiesioginių internetinių seminarų metu.

Sertifikavimas

    Turimi mokymo kursai labai padės mamoms ir praktikantams siekti įvairių "Salesforce" sertifikatų, priklausomai nuo pasirinkto kurso.

Darbo vietų užtikrinimas

    Įdarbinimo komanda "Salesforce" stengsis tiesiogiai suderinti praktikantus su tinkamomis atviromis darbo vietomis arba nukreipti juos pas kitus partnerius ar darbo vietų šaltinius.

Apie "Salesforce" ir "Supermums"

"Salesforce" yra didžiausia pasaulyje CRM sistema, o kadangi visa ji pagrįsta debesimis, daugelis "Salesforce" vaidmenų yra lankstūs, kokių ieško mamos. Kartu su didžiuliu "Salesforce" įgūdžių trūkumu ir augančia paklausa visame pasaulyje čia galima rasti puikų sprendimą - mamoms ir organizacijoms. Būdama socialinė įmonė, "Supermums" prisideda prie pokyčių visuomenėje suteikdama moterims daugiau galimybių technologijų srityje ir skatindama darbo jėgos lankstumą.

Apie šią patirtį

Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Švietimas (plačiosios programos)
Kompiuterio panaudojimas
Informacinės ir komunikacinės technologijos neklasifikuojami kitur
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Finansavimo rūšis
Private
Organizacija