CYBERHEAD – kibernetinio saugumo aukštojo mokslo duomenų bazė

2022-09-07

Kibernetinio saugumo aukštojo mokslo duomenų bazė (CYBERHEAD) yra visuomenės patalkos duomenų bazė, kurioje išvardijamos ES ir Europos laisvosios prekybos asociacijos (ELPA) akademinių institucijų aukštojo mokslo galimybės. CYBERHEAD yra didžiausia patvirtinta aukštojo mokslo duomenų bazė Europoje, kurią galima rasti ENISA, Europos Sąjungos kibernetinio saugumo agentūros, interneto svetainėje, o nuo pat jos sukūrimo ši duomenų bazė tapo atskaitos tašku ir ištekliais piliečiams, norintiems daugiau sužinoti apie kibernetinį ir tinklo saugumą ir kvalifikacijos kėlimą.

Kibernetinio saugumo aukštojo mokslo duomenų bazės tikslas – remti piliečių gebėjimą priimti informacija pagrįstus sprendimus ir padėti jiems įvertinti įvairias mokymo galimybes pasirinkti tinkamiausią programą. CYBERHEAD taip pat užtikrina papildomą akademinių institucijų matomumą ir padeda universitetams populiarinti ir tobulinti mokymo programas bei pritraukti naujų talentų. 

Duomenų bazėje, kurioje yra virš 130 galimybių daugiau nei 20 Europos šalių, galima atlikti paiešką pagal filtrus, leidžiančius naudotojams nurodyti pageidaujamą akademinį lygį, mokymo metodą ir šalį, kurioje vykdoma mokymo programa.

Mokymo informacija

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Skaitmeninė technologija, specializacija
Kibernetinė sauga
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Programinės įrangos ir programų kūrimas ir analizė
Metodika

Kibernetinio saugumo švietimo saugykla bakalauro, magistrantūros, doktorantūros lygmeniu. 

Organizacija
Skaitmeninio ištekliaus tipas
Kita mokymo medžiaga
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Tikslinė kalba
Anglų
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų