Interaktyvi planavimo priemonė: audiovizualinės ir naujienų žiniasklaidos finansavimo galimybės

2021-08-30

Ši interaktyvi planavimo priemonė pateikia informaciją apie audiovizualinio ir naujienų žiniasklaidos sektorių subjektų finansavimo galimybes. Jos tikslas - palengvinti prieigą prie Europos Sąjungos finansinės paramos mechanizmų ir padėti šių sektorių specialistams iš daugybės internete prieinamų programų ir priemonių rasti tinkamiausią paramos mechanizmą.

2021 m. liepą pradėta naudoti interaktyvioji priemonė apima įvairias finansavimo schemas, neapsiribojant tik programa „Kūrybiška Europa“, bet ir įskaitant programas „Horizontas Europa“, „InvestEU“ ir kitas. Tai pirmasis praktinis vadovas, kurį institucijos parengė siekdamos, kad informacija apie ES paramą taptų prieinama įvairių žiniasklaidos sektorių specialistams, kad ją galėtų panaudoti savo veiklai plėtoti ir tikslams pasiekti.

Prisijungus prie šios priemonės, joje bus pateikti keli klausimai, pradedant veiklos rūšimi, kuriai atstovauja lankytojas, ir baigiant pagrindiniais poreikiais, kuriems tenkinti jis ieško paramos. Tada vedlys atrinks visas ES finansavimo galimybes, susijusias su konkrečia užklausa, ir susiaurins ją dar labiau - pateikdamas išsamų svarbiausios turimos priemonės aprašymą.

Finansavimo informacija

Finansavimo forma
Finansinė priemonė
Skaitmeninė technologija, specializacija
Dirbtinis intelektas
Kibernetinė sauga
Daiktų internetas
Mašininis mokymasis
Debesų kompiuterija
Telekomunikacijos
Programinė įranga
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Garso ir vaizdo technika bei žiniasklaidos produkcija
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)